.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Tip na tanečný film Let's Dance 3

  • PDF
5798
Like!

film-lets-dance-3

Luke je osirelý streetový tanečník, ktorý sa zúfalo snaží vyhnúť vysťahovaniu z jediného domova.

.

.

Starého skladiska v New Yorku, ktoré je rajom pre mladých tanečníkov z celého sveta. Táto de facto rodina má tanečnú skupinu ( dance crew ), House of Pirates. Aby skupina prežila, musí poraziť svojich dlhoročných rivalov, House of Samurai, v blížiacej sa súťaži World Jam Competition, kde najlepšie tímy z celého sveta súperia o veľkú finančnú odmenu. Luke v rôznych undergroundových tanečných scénach v meste hľadá nové talenty, ktoré pomôžu Pirátom vyhrať World Jam. Nakoniec nájde dvoch tanečníkov, ktorých potrebuje: sympatickú Natalie, tajomnú streetovu tanečnicu a chlapca menom Moose, komediálneho tanečníka, ktorý je teraz v prvom ročníku na New York University.

Natalie má tajomstvo, o ktorom Luke nevie a ktoré môže zničiť ich začínajúcu lásku a všetko, čo Piráti vybudovali. Piráti dajú dohromady úžasnú tanečnú zostavu, ktorú im ale Samuraji ukradnú. Ako sa čas kráti, Moose sa obráti na svoju starú skupinu MSA o pomoc. Budú Piráti a MSA schopní dať dohromady nové tanečné číslo na poslednú chvíľu? A bude to dosť dobré, aby porazili najlepších streetových tanečníkov sveta?

Dráma Hudobný Tanečný a Romantický film z USA, 2010, americký názov filmu: Step Up 3D

Hrajú: Rick Malambri, Sharni Vinson, Harry Shum Jr., Ally Maki, Alyson Stoner, Adam G. Sevani, Kendra Andrews, Jason Etter, Daniel 'Cloud' Campos, Ruby Feliciano, Cheryl Alessio, Robin Taylor

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina