.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Nehnuteľnosti s panoramatickým výhľadom na more

  • PDF
9679
Like!

plavajuci-dom2

Architekt navrhuje neuveriteľné plávajúce domy.

.

.

Ľudia sa už dávno rozhodli žiť na vode, ale tento dizajn na plávajúce domy, dodáva úplne nový prúd luxusného morského života. Ľahko zakotvia v prístave alebo pri móle, táto mobilná štruktúra sa môže ľahko prepravovať na akékoľvek malebné miesto. Takýto príbytok ponúka obyvateľom nádherný a ničím nerušený výhľad.

plavajuci-dom

Mobilný plávajúci dom kotví v pokojných vodách v nádhernom prírodnom prístave.

Komfortné: Sú postavené na plávajúcej plošine, štruktúra sa môže pochváliť dvomi spálňami, má dve kúpeľne, obývaciu izbu a kuchyňa s barom, všetko je obklopené veľkými terasami.

Plávajúci dom bol navrhnutý v Singapure architektom Myitrom Malcewom pre firmu H2ORIZON.

plavajuci-dom1

Obyvatelia sa môžu pochváliť panoramatickým výhľadom vďaka systému stĺpov a sklenených fasád, ktoré tvoria strechu. Zvonku sú drevené posuvné panely, ktoré poskytujú ochranu pred zvedavými očami, kedykoľvek chcú obyvatelia trochu viac súkromia.

Pán Malcew píše na svojich internetových stránkach, že dom bol "určený pre ľudí, ktorí ocenia slobodu a prírodu na dosah ruky."

A dodáva: "Pojem plávajúci dom je inšpirovaný prírodou, otvorenosťou a o životnom štýle. Bezproblémové spojenie s okolím je dosiahnuté s minimálnymi zásahmi, ktoré ponúkajú najvyššiu úroveň udržateľnosti.

Základ domu je vyrobený z plávajúcej plošiny a môže byť ľahko premiestnený z jedného miesta na druhé, ktorý mu dáva veľkú flexibilitu umiestnenia. Tiež vnútorné usporiadanie domu, vrátane veľkosti, materiálu a povrchové úpravy je možné prispôsobiť v závislosti na potrebách klienta.

.

.

ODPORÚČAME:

Vitajte v Springfielde: Dom Simpsonovcov v životnej veľkosti stojí v Nevade

V Sudáne je 900 ročná stredoveká krypta z tajomnými napismi

Nechcel platiť hypotéku, tak si postavil malý domček za 11000 dolárov

Zlatá horúčka sa skončila. Zlato je pre obyčajného človeka zbytočnosť!

Najtenšia budova na svete je v Shanghai v Číne

tags: nehnutelnosti s panoramatickym vyhladom na more

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina