.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Horoskop na rok 2014, čínsky rok koňa

  • PDF
6455
Like!

horoskop-rok-2014

Dnes je 1. január 2014, je rok 4710 v čínskom kalendári, čínský rok Hada trval od 10.02.2013 do 30.01.2014, od 31.01.2014 - 18.02.2015 začne rok koňa.

.

.

Rok 2014 je ako stvorený pre zmeny. Všetko, čo ste nestihli urobiť v roku 2013, celkom určite urobte tento rok. Ide o veľmi priaznivý rok pre akékoľvek zmeny a novinky. Bude to rok plný zvratov, ako sú napr: zmeny v práci alebo dokonca celkovo nové zamestnanie, sťahovanie, zmena životného štýlu alebo osôb, ktoré významne ovplyvňujú Váš život či nájdenie "ideálneho" partnera.

Ale či sa bude jednať o zmeny dobré či zlé rozhodnete Vy sami! Pokúste sa meniacemu prostrediu nebrániť a získať z neho čo najviac pozitívneho, pretože budete potrebovať veľa energie a úsilia na tento nový rok zmien. Navyše práve zmeny vo Vašom živote budú zdrojom predovšetkým pozitívnej energie.

Otvorte svoju myseľ novým a nevšedným zážitkom, pretože práve tieto zážitky Vás odtrhnú od každodenného stereotypu a doprajú Vám novú chuť do života. Pokúste sa zbaviť všetkých "závaží", ktoré brzdia Váš osobný rozvoj. Doprajte si možnosť slobodne sa nadýchnuť a všetkým vo Vašom okolí ukázať, čo vo Vás skutočne je!

Niektorí ľudia z Vášho okolia Vás možno nepochopia, alebo nebudú chcieť zotrvávať vo Vašej spoločnosti. Avšak nerobte si s tým veľké starosti, pretože možno práve títo ľudia sú Vaším závažím a brzdia Váš rozvoj.

Ľudia prichádzajú a odchádzajú, preto venujte veľkú pozornosť novým tváram alebo tým, ktorým ste predtým nevenovali pozornosť a možno budete veľmi prekvapení, kam až sa vďaka tomuto inému okoliu dostanete. Preto nedovoľte, aby Vaše okolie "udusilo" Váš vlastný potenciál.

horoskop-rok-2014a

S meniacim sa okolím nastanú aj zmeny vo Vašom milostnom živote. Možno stretnete "ideálneho" partnera pre život. Možno si uvedomíte, že ten najväčší poklad máte priamo pred očami alebo s ním / s ňou už žijete a začnete si danej osoby oveľa viac vážiť. A nielen Váš životný elán a postoj k životu sa zmení. Či už tak alebo onak, majte oči otvorené, aby ste si nepremárnili svoju príležitosť ! Tento úplne nový pohľad a elán v partnerských vzťahoch značne obohatia Váš sexuálny život. Budete sa cítiť vnútorne šťastnejší a spokojnejší.

Noví ľudia a chuť do života tiež prilepšia Vašej finančnej situácii, ak sa rozhodnete prijať zmeny, ktoré Vám rok 2014 ponúkne. Môžete očakávať lepšie zamestnanie alebo väčšiu spokojnosť v existujúcom zamestnaní. Príliv financií Vás donútia tvoriť nové plány do budúcna a robiť "veľké" rozhodnutia. Z týchto dôležitých rozhodnutí a zmien budete čerpať ešte niekoľko rokov potom. Preto veľmi dôkladne premyslite svoje činy, ale nebojte sa trochu riskovať.

Zo zdravotného hľadiska by nemali nastať žiadne negatívne zmeny. Vďaka novému životnému elánu sa budete cítiť zdravšie a v úplnej harmónii so svojím okolím a tiež rodinou. Rodinnú harmóniu však môžu narušiť neočakávanej zmeny ako je napr smrť, narodenie dieťaťa alebo rozvod.

Užívajte si tento rok, ako len najviac dokážete a čerpajte pozitíva z akýchkoľvek zmien a nástrah, ktoré si na Vás práve tento rok prichystal.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina