.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Tip na film Zmiznutie 2013 Thriller

  • PDF
6952
Like!

film-zmiznutie

Silná téma, vynikajúci scenár plný zvratov a výborné herecké výkony poskladali napínavý thriller o pátraní po dvoch zmiznutých dievčatkách.

.

.

Keller Dover (Hugh Jackman) čelí asi najhoršej nočnej more každého rodiča, jeho šesťročná dcéra Anna a jej kamarátka Joy jedného večera na vďakyvzdanie zmizne. Ich hľadanie nemá konca, hodiny sa vlečú a dievčatá sú stále nezvestné. Do objektu záujmu sa pri pátraní dostane schátraný karavan, ktorý parkoval pred ich domom a pri ktorom sa dievčatá naposledy hrali. K prípadu je povolaný detektív Loki (Jake Gyllenhaal), ktorý zatýka vodiča karavanu, retardovaného Alexa Jonesa (Paul Dano), ale pre nedostatok dôkazov je Jones po nejakej dobe prepustený. Oficiálne pátranie síce stále pokračuje, ale Dover sa cíti bezradný, jeho strach sa mieša so zlosťou a zlobou. Berie spravodlivosť do svojich rúk a bez ohľadu na následky sa rozhodne vypočuť Jonesa - jediné spojenie k prípadu sám, po svojom a bez rukavičiek.

Thriller / Krimi / Dráma / Psychologický USA, 2013, 153 min

Hrajú: Jake Gyllenhaal , Hugh Jackman , Paul Dano , Maria Bello , Melissa Leo , Viola Davis , Terrence Howard , Laná Yoo , Ľan Cariou , David Dastmalchian

ODPORÚČAME:

Tip na film Nič nás nerozdelí

Tip na romantický film Cez palubu

Tip na film Práskač 2013 recenzia

Tip na dobrodružný film Voda pre slony

Tip na film Ľudia ako my Dráma 2012

tags: tip na film zmiznutie 2013

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina