.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Vianočné sms priania a blahoželania na Vianoce

  • PDF
10492
Like!

vesele-vianoce-merry-christmas

Pošli svojim najbližším Vianočné sms prianie a ukáž im ako ti na nich záleží.

Až dohára sviečka tohtoročná a znie pieseň vianočná, nech Ježiško zavíta i k Vám a prinesie dary prekrásne: zdravie, lásku a porozumenie.

 

Želám Ti šťastné a veselé Vianoce plné radosti, rodinnej pohody, šťastia, zdravia, lásky a samozrejme veľa darčekov.

 

Na Vianoce a v Novom roku lásku, šťastie na každom kroku, úspechu a zdravia veľa Ti z úprimného srdca želá…

 

Nech ti radosť žiari z očí celučičký rok a nech šťastie sprevádza každý deň tvoj krok. Želám ti veselé vianoce a šťastný Nový rok.

 

Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali.

 

Zvončeky už zvonia, ihličie nám vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

 

Letí k tebe darček z neba, je v ňom všetko, čo ti treba, šťastie, pokoj, láska, neha, Ježiško má rád aj teba, každú slznú kvapôčku, premení ti na vločku.

 

Vianoce lásky a pokoja, nech každú tvoju bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu, až budete sadať k štedrému stolu.

 

Veselé Vianoce prichádzam ti priať, aby človek človeka mal stále rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby ten Nový rok za to stál.

 

Fujavicu šťastia , víchricu pohody , závej radosti , len malú vločku všedných starostí a hlavne lavínu zdravia a lásky v Novom roku praje …

 

Krásne a radostné Vianoce, nech lásky radosti i pohody je vždy dosť a v tom ďalšom roku nech úspech, šťastie a zdravie stáli vždy po Tvojom boku.

 

Nech čaro Vianoc spríjemní chvíle pohody v kruhu Vašej rodiny. Nech nastávajúci rok prinesie Vám veľa zdravia, šťastia a splnenie aj tých najtajnejších želaní Vám praje…

 

Šťastie , lásku , radosť a nehu nech prinesie Vám vianočný sen. Pozdrav Vám posielam po vločke snehu , chyťte ju do dlane v ten krásny deň. Všetkým praje…

 

Biely sneh, na okne kvety mrazivé, všetky deti už túžia po zime.

So zimou Vianoce prichádzajú, radosť do detských očí prinášajú.

Prežite ich v kruhu blízkych duší,

nech láska a spokojnosť zo všetkých srší.

 

Blížia sa tie krásne chvíle vianočné,

prežite ich v láske, šťastí, harmónii spoločne.

Nie sú dôležité dary,

ale v novom roku nech sa vám darí. Zdravie nech slúži k spokojnosti

a dom aby ste mali vždy plný hostí.

vesele-vianoce1

Láska je zvon z krehkej ocele, nech Vám zvoní šťastné a veselé.

Nech Vám zvoní zvon lásky nielen v čase vianočnom, ale i po celý ďalší rok

 

Na stromčeku sviečka svieti, pokoj, šťastie nech k Vám letí.

A keď rozžiaria sa Vaše tváre, by hojnosti ste mali stále.

 

Na stromčeku sviečka svieti,

pokoj, šťastie nech k vám letí.

A keď rozžiaria sa vaše tváre

by hojnosti ste mali stále.

 

Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl,

atmosféra vianočná, liek na každý bôľ.

je to čas vianočný, keď stromček sa ligoce,

zo srdca prajem Ti prekrásne Vianoce.

 

Za oknom vločka padá a zvonček cinká,

zapáľte sviečku zľahka zľahulinka,

v tú chvíľu láska a šťastie blikoce

a my Vám prajeme šťastné Vianoce.

 

Zamiešaj vareškou svoje tajné priania,

pridaj pár orieškov očakávania

a zamiešaj znovu pre šťastie,

nech dobro a láska narastie!

Krásne Vianoce.

 

Zatiaľ, čo si kľudne spal, Ježiško na okno zaklopal. Ozdobil vianočný stromček, podeň ti nadelil darček. Veselé Vianoce praje…

 

Tak, ako za oknom sniežik padá, nech do vášho srdiečka šťastie sadá, zabudnite na bolesť a starosti a prežite Vianoce i Nový rok v láske a radosti.

merry-christmas1

Vianočné priania a blahoželania v iných jazykoch:

Angličtina:

Wishing you a joyful holiday season and a happy and prosperous New Year – Prajeme Vám radostné sviatky a úspešný nový rok, Merry Christmas and Happy New Year – Veselé Vianoce a šťastný nový rok, Wishing you all the joys of the season – Všetkým Vám prajeme radosť z tohto obdobia

Fínčina:

Rauhallista joulua ja onnellista uutta vuotta – Pokojné Vianoce a šťastný nový rok

Gréčtina:

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΕΣ ΤΟ ΝΕΟΣ ΕΤΟΣ 2013 – Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2013

Nemčina:

Fröhliche Weihnachten und einen guten Rutsch ins neue Jahr/Fröhliche Weihnachten und ein gutes neues Jahr. – Veselé Vianoce a šťastný nový rok. Wir wünschen Ihnen und Ihrer Familie eine fröhliche und erholsame Weihnachtszeit und viel Glück und Zufriedenheit für das neue Jahr. – Želáme Vám a Vašej rodine radostný a pokojný vianočný čas a veľa šťastia v novom roku.

Nórčina:

God jul og godt nytt år – Veselé Vianoce a šťastný nový rok alebo Vi ønsker dere en riktig god jul og et godt nytt år – Prajeme Vám veselé Vianoce a šťastný nový rok

Ruština:

(Klientom) Накануне праздников мы с радостью выражаем признательность и внимание нашим клиентам. Счастливого Нового года и Рождества! – Pred sviatkami s radosťou vyjadrujeme vďaku našim klientom. Šťastný Nový rok a Vianoce! (Obchodným partnerom, firmám, spoločnostiam) Уважаемые дамы и господа, наша компания от всей души поздравляет Вас с наступающим Новым Годом и Рождеством! В благодарность за сотрудничество в уходящем году мы выражаем наши наилучшие пожелания. Ждем с нетерпением продолжения доброго сотрудничества в наступающем году. Творческих успехов всему Вашему дружному коллективу!!! С наилучшими пожеланиями, Коллектив Vážené dámy a vážení páni, naša spoločnosť Vám z celého srdca blahoželá k blížiacemu sa Novému roku a Vianociam! Z vďaky za spoluprácu v končiacom sa roku vyjadrujeme naše najlepšie priania. Čakáme pokračovanie našej dobrej spolupráce v prichádzajúcom roku. Tvorivých úspechov celému Vášmu priateľskému kolektívu! S najlepšími prianiami, kolektív (Všeobecné, súkromné – jednej osobe) Наилучших пожеланий Вам (Тебе) и Вашей (Твоей) семье в эти праздничные дни! Пусть эти замечательные праздники принесут радость и веселье! Счастливого Нового года и Рождества! – Najlepšie priania patria Vám (Тebe) a Vašim (Tvojim) blízkym vo sviatočné dni! Nech tieto krásne sviatky prinesú radosť a zábavu! Šťastný Nový rok a Vianoce!

Španielčina:

¡Feliz Navidad y Próspero Año Nuevo! – Veselé Vianoce a šťastný nový rok!

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina