.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Aplikácia mSpy vám umožní sledovať partnera, odpočúvať hovory a iné

  • PDF
19490
Like!

spion-aplikacia

Nová aplikácia Mspy môže byť nainštalovaná na apple, android, blackberry a windows.

.

.

Stojí 25 libier mesačne a firma tvrdí, že sa nedá nájsť inými užívateľmi v mobile. Aplikácia sa dá použiť na sledovanie pohybu, posledné hovory, čítanie správ a odpočúvanie hovorov. Dokonca sa dostane do Skype, prečíta čo si dotyčný píše na facebooku, emaily, históriu prehliadača.

Odberatelia sa len prihlásia do online účtu a vidia všetky tieto informácie, ktoré sú automaticky zosynchronizované každých 30 minút.

Aplikácia je určená na sledovanie detí a zamestnancov. Osoba ktorá chce robiť špióna musí vlastniť ten mobil, ktorý chce sledovať. Alebo sledovaná osoba, musí dať súhlas súhlas k sledovaniu.

Cez aplikáciu si môžete prezerať videá fotky, zoznamy v telefóne. Na diaľku ho môžete zamknúť. Monitoruje dokonca polohu osoby, ktorú vyznačí na mape.

Skutočný majiteľ mobilu vôbec nevidí túto aplikáciu, je skrytá. Dá sa nastaviť aby sama odosielala informácie, každých 30 minút. Väčšinou sa používa na sledovanie partnera. Aplikácia funguje len na jalibraknutej verzii softweru na apple, alebo cracknutej verzii androidu.

Takže sledovanie obsahu telefónu je teraz prístupne skoro každému! A ako sa dá tomu vyhnúť ? Treba si vypnúť wifi, gps, aplikácia sa sama nedokáže pripojiť na sieť a odosielať informácie.

ODPORÚČAME:

Čo je to Instagram? Zdielanie fotiek a videí bez hraníc

Z chlapca sa stal milionár. Na čom zbohatol?

Prielom u elektromobilov! Na cesty prichádza bezdrôtové dobíjanie

Budú sci-fi hodinky s futuristickým dizajnom realitou?

Zahryzli sme sa do jabĺčka: iPhone 5S a iPhone 5C pod drobnohľadom

tags: aplikacia mspy vam umozni sledovat partnera odpocuvat hovory a ine

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina