.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Numerológia mena vášho dieťatka: Akú povahu ste mu predurčili?

  • PDF
22845
Like!

ako-vypocitat-numerologiu-mena

Meno pre ešte nenarodené bábätko vyberáme prakticky po celé tehotenstvo a mnohé z nás ho poznajú ešte dávno pred tým, než sa vôbec rozhodnú rodinu založiť.

.

.

Niet divu, nielen že ho vaše dieťa bude nosiť po celý život, ale navyše môže ovplyvniť aj jeho povahu.

1. Čo je to numerológia mena?

Podľa numerológie ovplyvňujú naše životy vibrácie čísel, ktoré nás obklopujú. Okrem vášho dátumu narodenia to je ale tiež meno. Ako vaše meno, tak aj priezvisko si nesie konkrétne číslo, ktoré pomáha utvárať vašu povahu.

Nikdy vám neprišlo zvláštne, ako sa ženám, po vstupe do manželstva, zmenia niektoré vlastnosti? Svoju úlohu v tom samozrejme hrá zmena životnej situácie, vek a často starosť o deti, ale s novým priezviskom sa podľa numerológie zmení tiež vibračná energia v živote ženy a preto sa menia aj niektoré jej postoje.

U detí je to rovnaké. Meno, ktoré im zvolíme ich energeticky ovplyvňuje a pomocou jednoduchého výpočtu si môžete zistiť, aké povahové vlastnosti mu nadelili do vienka.

2. Ako ju vypočítať?

Pri výpočte si dávajte pozor na to, ako dieťatku hovoríte. Vezmite preto tvar mena, ktorým svojho potomka najčastejšie oslovujete, pridajte k nemu priezvisko a podľa tabuľky spočítajte numerickú hodnotu každého písmena.

A, J, S - 1

B, K, T - 2

C, L, U - 3

D, M, V - 4

E, N, W - 5

F, O, X - 6

G, P, Y - 7

H, Q, Z - 8

I, R - 9

Napríklad meno Anna Suchá vypočítate takto: 1 +5 +5 +1 +1 +3 +3 + 8 + 1 = 28 Ak vám vyjde dvojciferné číslo, sčítajte jeho jednotlivé cifry tak dlho, kým nedostanete číslo jednociferné. V našom prípade teda: 2 + 8 = 10 a ešte raz 1 + 0 = 1. Konečným vibračným číslom je teda 1.

Číslo 1 - Živé striebro

Rozžiarený, šibalský pohľad, široký úsmev a neutíchajúce blabotanie. Také sú deti jednotky a málokto ich osobitému čaru odolá. Ale nenechajte sa pomýliť, svojho šarmu sú si dobre vedomí a vedia ho použiť, aby dosiahli to čo chcú. Dávajte si preto dobrý pozor, aby ste si malých smejkov nenechali prerásť cez hlavu.

Deti s vibračným číslom jedna sú väčšinou veľmi nebojácne, ale aj neopatrné. Naučia sa chodiť veľmi skoro a odreté kolená sú u nich na dennom poriadku. Nečudujte sa tiež, ak budú realizovať heslo "Všade dobre, prečo byť doma?" Nezávislosť, je totiž ich druhým menom.

Číslo 2. - Plyšový medvedík

Žiadne iné deti nemilujú maznanie tak, ako tie s vibračným číslom 2. Tiež sú veľmi citlivé a empatické a vaše pocity nasávajú doslova ako špongia. Ak teda vaše dieťatko často plače, skúste sa zamyslieť, či sama nie ste v strese. Dvojky fungujú jednoducho, čím spokojnejšia je mamička, tým šťastnejšie sú ony.

Možno vám bude pripadať, že vaše dieťa stojí často bokom od kolektívu, nevytvára si ľahko priateľov a nerobí tie normálne bláznovstvá, ktoré deti zvyčajne robia. Áno, tieto deti bývajú občas pasívne, ale sú výborní pozorovatelia a nič im neunikne.

Číslo 3. - Triedny šašo

Gratulujeme, máte doma malého komika. Deti s číslom 3 potrebujú k životu byť stredobodom pozornosti. Tieto deti sa často smejú, robia grimasy a celé dni rozmýšľajú, čím by vás upútali.

Trojkové deti sú inteligentné a veľmi bystré, ale zúfalo im chýba trpezlivosť. Tiež príliš netrpia výčitkami svedomia a často majú tendenciu presadzovať sa na úkor ostatných detí. Začínajú rozprávať skôr ako ostatné deti a túto novo nadobudnutú vlastnosť využívajú kým večer nezaspia.

Číslo 4. Dobrosrdečný bádateľ

Štvorky sú pravým opakom trojok. Ťažko by ste našli pokojnejšie a premýšľavejšie deti, než práve tie, ktorých vibračným číslom je štvorka. Ideálnym darček k Vianociam je pre nich lego, puzzle alebo poriadne tučná encyklopédia.

Sú priamo nadšené, keď môžu sedieť a venovať sa bádaniu. Samozrejme až na občasné výjimky.Tyto deti milujú rutinu a spánok. Nebuďte ich preto, ak to nie je nevyhnutne potrebné, aspoň v prípade, že nechcete čeliť zlej nálade vášho potomka.

Z rovnováhy ich nedokáže vyviesť ani narušenie obvyklého režimu. Sú ale veľmi dobrosrdečné a pripravte sa, že vás už od útleho veku zahrnú darčekami len preto, aby vám urobili radosť.

Číslo 5. - Generáli v plienkach

Porodila ste dieťa s vibračným číslom 5? Potom sa pripravte na hotový uragán. Akonáhle sa začne plaziť, je okamžite preč. Natrénujte si to! Keď začne chodiť, nemusela by ste ho dobehnúť.

Tieto deti majú energie na rozdávanie, spánok je pre nich stratou času a dni sú pre nich príšerne krátke. V kolektíve často zastávajú vedúcu úlohu, organizujú deti a sú veľmi obľúbené. Svoje postoje ale môžu presadzovať aj na úkor potrieb a pocitov ostatných a občas môžu skĺznuť i k násiliu, ak sa cítia ohrozené. Dajte preto pozor, aby ste tieto tendencie včas podchytili a vysvetlili im, čo je správne a čo už nie.

Číslo 6. - Zenový mních

Život šestiek ovplyvňuje láska. Bez preháňania. Od prvého okamihu vás budú milovať a budú vyžadovať vašu prítomnosť. Tieto deti sú veľmi otvorené k svojim blízkym a nedôverčivé k cudzím ľuďom. Budia sa často v noci s plačom v postieľke? Je to jednoduché, chce k ​​vám do postele, pretože potrebuje vašu prítomnosť.

Pokiaľ na ne hovoríte pokojne a vľúdne, sú spokojné. Beda ale keď zvýšite hlas. Pripravte sa na plač alebo doslova šok. Šestkám sa rozhodne oplatí skôr vysvetľovať než zakazovať. K ostatným deťom sa správajú veľmi pekne, až s ochranárskymi sklonmi a nemajú problémy požičať im svoju hračku.

Číslo 7. - Malý rozumbrada

Učitelia ich milujú a rodičia sú z nich unavení. Sedmičky sú extrémne zvedavé, bystré a rady sa učia novým veciam. Keby ste hľadali najvhodnejšieho zástupcu tohto čísla, bola by to bezpochyby spolužiačka Harryho Pottera, Hermiona.

Občas nechcú spať ani jesť, pretože si zrovna musia rozprávať s vami, alebo objavovať divy prírody. Potom ale potrebujú nadobudnuté informácie spravovať a chcú len v pokoji snívať a nebyť rušení. So sedmičkami je to občas ako na horskej dráhe.

Číslo 8. - Časovaná bomba

Takže ak máte dieťa s vibračným číslom 8. Na mieste je vám pogratulovať aj vás poľutovať. Tieto deti si idú tvrdo za svojím cieľom, čo chcú, to dokážu a neboja sa neúspechu. Z prípadných nezdarov sa rýchlo otriasú a snažia sa nájsť si inú cestu.

Keď sa im ale nedarí, musia upustiť paru, než pristúpia na inú možnosť. Osmičky väčšina ľudí označuje za zlostných. Oni majú ale len toľko vášnivých emócií, že ich čas od času doženú.

Keď sú v harmónii, sú hotovým slnkom, v ktorého svetle sa chce ohriať každý. V kolektíve rovesníkov sú veľmi obľúbení. Vyrastajú z nich sebavedomí jedinci, ktorých nie je ľahké zlomiť.

Číslo 9. - Zvedavý objavovateľ

Premýšľate, kam schovať televíziu, počítač aj telefón, aby ich váš malý zvedavec nenašiel ? Márne. Deviatkové deti sú fascinované pokrokom, technikou a všetkým z dospelého sveta.

Nekupujte im hračky, nemá to zmysel. Namiesto toho ich nechajte, nech s vami varia, alebo montujú súčiastky. Objavovanie a skúšanie ako všetko funguje, to je ich. Obrňte sa trpezlivosťou, najobľúbenejšie slovo deviatkových detí je totiž: "Prečo?"

Okrem vrodenej inteligencie a zvedavosti sú deviatky tiež veľmi ješitné. Ak chcete, aby niečo urobili, nezabudnite ich potom náležite pochváliť.

.

.

ODPORÚČAME:

Rozkošné obrázky batoliat skúmajúcich vodný svet

Počítačové hry z nás robia lepších ľudí. Platí to aj pre drsné strieľačky

Šesť vecí určených pre deti, ktoré dospelí tajne milujú

Televízia zle ovplyvňuje dieťa a jeho prospech v škole, máte doma televízne dieťa?

Gumený medvedík sa v bruchu napučí až do veľkosti 20 centimetrov, čo vy na to?

tags: numerologia mena vasho dietatka aku povahu ste mu predurcili

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina