.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Rumunské záchranárske vozidlo Ghe-O Rescue prejde všade

  • PDF
16381
Like!

offroad-rescue

Vozidlo Ghe-O Rescue bez problémou prejde ťažkým terénom, vie aj plávať.

.

.

Rumunská spoločnosť prezentuje pomocou videa schopnosti záchranárskeho vozidla Rescue. To je určené do tých najextrémnejších podmienok, kde nestačí ani Hummer H1 alebo Land Rover Defender .

Automobil podľa slov výrobcu zvládne uviesť až 11 osôb a to na všetkých druhoch terénu za všetkých poveternostných podmienok. Auto Rescue sa nestratí ani na snehu alebo vo vode.

Vozidlo je určené pre bezpečnostné zložky, predovšetkým pre záchranárov a hasičov. Požiarnici si na auto môžu namontovať vodné čerpadlo s 620 litrovou nádržou na vodu, vo výbave sa ďalej môže objaviť úložný priestor na streche, pásy pre zadnú nápravu uľahčujúce jazdu v snehu, pneumatické vankúše pre plavenie sa na vode alebo osobný príves podobný saniam.

Rescue je dlhé 5,2 metra, široké 2,7 metra a vysoké 2,39 metra, jeho hmotnosť je 3,2 tony. O rozhýbanie tejto masy sa starajú bližšie nešpecifikované motory. V ponuke sú benzínové agregáty s výkonom 340 až 500 koní (250 až 368 kW) a turbodiesely s výkonom 218 až 304 koní (160 až 224 kW).

Spoločnosť Ghe-O Motors sídli v Bukurešti a špecializuje na výrobu offroadov do extrémnych podmienok. V jej ponuke sú ďalej špeciály pre preteky v teréne alebo model Freefighter, čo je jeden taký závodný špeciál upravený pre potreby hasičov.

ODPORÚČAME:

V austrálii jazdí prvý solárny autobus Tindo, ktorý nepotrebuje tankovať naftu

Porsche a BMW predstavili nové rýchle hybridné športové autá s nižšou spotrebou

Ako bojovať s ospalosťou? Chce sa Vám spať aj cez deň, vyskúšajte toto

Obria zmrzlina z Monster trucku zadarmo!

Auto zaparkujete svojím mobilným telefónom, fikcia sa stala skutočnosťou

tags: rumunske zachranarske vozidlo ghe o rescue prejde vsade

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina