.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Tip na dobrodružný film Voda pre slony

  • PDF
16153
Like!

film-voda-pre-slony

Dráma / Romantický / Dobrodružný USA, 2011, 115 min

.

.

Hrajú: Robert Pattinson, Reese Witherspoon, Christoph Waltz, Hal Holbrook, James Frain, Paul Schneider, Dan Lauria, Ken Foree, Tim Guinee, Ashley Palmer, Brad Greenquist, Joseph Booton ...

Obsah:

Jacob Jankowski (Robert Pattinson) skladal záverečné skúšky na veterine, keď sa dozvedel, že obaja jeho rodičia zomreli pri autonehode. Bez rodiny a bez peňazí Jacob netušil ako ďalej, ale osud ho zavial do vlaku svetového cirkusu. Hospodárska kríza práve vrcholila a pre Jacoba, rovnako ako pre ostatných, cirkus znamenal spásu, hoci to bol svet s úzko vymedzenými iracionálnymi pravidlami, s vlastným pojatím života i smrti. Ako takmer doštudovaný veterinár dostal Jacob na starosť cirkusový zverinec vrátane cirkusových koní krásnej krasojazdkyne a hviezdy voľnej drezúry Marlen (Reese Witherspoon). Marlenu k cirkusu priviedla láska k nesprávnemu mužovi, charizmatickému, ale zvrhlému a násilníckemu riaditeľovi cirkusu (Christoph Waltz).

S Jacobom ju od počiatku spájala nielen láska k zvieratám, ale tiež vzťah k slonicu Rosie, ktorá sa k cirkusu dostala ako obrovská šedivá nádej, nové číslo, ktoré malo cirkus zachrániť pred úpadkom. Ako ale s Rosie číslo nacvičiť, keď nebola schopná počúvnuť ani jednoduché príkazy? Puto, ktoré medzi touto nesúrodou trojicou postupne vzniklo, bolo založené na dôvere a láske a nakoniec sa pre všetkých troch stalo jedinou nádejou na prežitie. Výpravná romanca z cirkusového prostredia 30. rokov minulého storočia o zakázanej láske, ktorá sa zrodí na magickom mieste plnom dobrodružstiev, zázrakov a nebezpečenstva, vznikla podľa celosvetového knižného bestselleru Sary Gruenovej. Hlavné úlohy stvárnili držiteľka Oscara Reese Witherspoon a hviezda ságy Twilight Robert Pattinson. (oficiálny text distribútora)

ODPORÚČAME:

Tip na film Ľudia ako my Dráma 2012

Čo je to priateľstvo a kto je to priateľ?

Špeciálna bytovka pre obéznych Ak schudnú aspoň kilo platia nižší nájom

Chcete byť gladiátor? Prihláste sa do jedinej novodobej gladiátorskej škole na svete!

Poznáte tohto roztomilého chlapčeka s obrovskými očami? Vie pilotovať lietadlá, skvele tancuje a dobyl Hollywood

tags: tip na dobrodruzny film voda pre slony

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina