.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Natočil útok motorkárov na vodiča Range Roveru, teraz sa mu za to členovia jeho gangu vyhrážajú smrťou

  • PDF
13877
Like!

utok-na-vodica

Boli k nemu podané zavádzajúce informácie, že vodič schválne narazil do motorkárov a dvoch zabil.

.

.

Video, ktoré obletelo svet.

Určite ste to video videli, banda motorkárov sa po ulici naháňala s čiernym Range Roverom, ktorý sa snažil prejsť a niekoľkokrát narazil do skupiny mužov na motorkách. Vydanie videa na server LiveLeak sprevádzala správa, že vodič v čiernom aute spôsobil nehodu a potom sa od zranených motorkárov snažil ujsť, dokonca sa uvádzalo, že po jeho vyčíňaní zostali na mieste dvaja mŕtvi.

Po niekoľkých hodinách sa ale vďaka výpovediam svedkov prišlo na to, že muž na bielej motorke zo začiatku videa vybrzdil Range Rover schválne, vodič do neho nabúral a gang Frontline Soldiers sa mu chcel pomstiť. Vodič vozidla bol Alexian Lien, ktorý viezol v aute ženu a malú dcéru a snažil sa ujsť, aby ochránil svoju rodinu, pričom mu nezostalo nič iné ako motorkárov prejsť.

Nakoniec ho gang z auta vytiahol a spôsobil mu zranenia, Lien musel byť ošetrený v nemocnici a vinníci incidentu sú vyšetrovaní políciou. Tým to však nekončí. Autorovi videa Kevinovi Bresloffovi, ktorý všetko nahrával sa niekto vyhráža smrťou za jeho zverejnenie. Sám sa priznal polícii a spolupracuje s vyšetrovateľmi, ktorí už vzali do väzby dvoch násilníkov z gangu. Jeden zo zranených mužov, otec dvoch detí, leží ochrnutý v nemocnici.

Kevinovi Bresloffovi chodia vďaka jeho spolupráci s políciou výhražné listy a vyšetrovatelia uvažujú, že člena gangu dajú pod policajnú ochranu.

ODPORÚČAME:

V Afganistane učia teroristi strieľať zo zbraní už malé deti

Motorkár náročky zrazil dvoch cyklistov, je to na videu

Päť najnebezpečnejších krajín sveta! Drogy, vraždy, násilie

Tomu neuveríte! Takto vyzerá saudskoarabské väzenie pre teroristov Všade je luxus!

Čo je to emo? Je Vaše dieťa emo?

tags: natocil utok motorkarov na vodica range roveru teraz sa mu za to clenovia jeho gangu vyhrazaju smrtou

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina